SKUTECZNE DORADZTWO I DOPASOWANE SZKOLENIA DLA TWOJEJ FIRMY

Rekrutacja i selekcja, tworzenie systemów motywacyjnych, ocena okresowa pracownika, szkolenia dla osób szkolących, opasowanie temperamentu do pozycji w zespole, psychologia zarządzania grupą.


Cross i up-selling, zbijanie obiekcji, język korzyści, rozmowa z trudnym klientem,manipulacja i antymanipulacja w biznesie, budowanie pozytywnych relacji, dążenie do obupólnej korzyści. 

Radzenie sobie ze stresem, budowanie wizerunku charyzmatycznego mówcy, tworzenie efektywnych prezentacji multimedialnych, pozawerbalne elementy komunikacji.

Restrukturyzacja firm, tworzenie ocen okresowych pracowników, procesy rekrutacyjne, coachingi menedżerskie, doradztwo w zakresie HR.Szkolenia klasy prestige na podstawie projektu LifeTour.
Oferta dla firm, gdzie nasi trenerzy zapewniają połączenie szkoleń i zagranicznych wyjazdów. Dzięki temu uzyskujemy podwyższoną efektywność przyswajania wiedzy i atrakcyjne otoczenie pozwalające również na odpoczynek.

Na rynku działamy od 2009 r.


Idea powstania CoachYOU dojrzewała przez lata. Udało mi się skompletować zespół ludzi, którzy są nie tylko świetnymi dydaktykami i profesjonalistami w swoim fachu, ale także doskonałymi przyjaciółmi, na których zawsze mogę polegać. Szanuję ich pracę i wysiłek, dlatego praca jest dla całego naszego zespołu również prawdziwą pasją i motywacją do ciągłego samorozwoju.

Krzysztof Torkarski - właściciel


Jesteśmy na Facebooku  

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się jak możemy doprasować do Ciebie ofertę? Napisz maila