Stawiamy na staranny wybór

Trenerów, których dobieramy do naszej kadry nie ma cechować posiadanie tylko standardowej wiedzy.

Ich podstawową zaletą jest bycie utalentowanym dydaktykiem, co przekłada się nie tylko na skuteczność podczas przekazywania wiedzy, ale również na wysoką jakość wasztatów, zapobieganiu znużeniu i nudzie. Nauka poprzez wzbudzanie emocji jest bardziej efektywna.

Nie szukamy osób potrafiących wyrecytować na pamięć książkę psychologiczną. Dynamika czasów w których żyjemy wymaga dopasowania wiedzy do najbardziej aktualnych potrzeb. Pracujemy więc z praktykami o wieloletnim stażu, którzy są pasjonatami nowinek z rynku i chętnie wdrażają nie tylko sprawdzone metody, ale też modyfikują je o to co zaobserwowali.

Nasi trenerzy cechują się również charyzmą - są po prostu interesującymi ludźmi, których szanujemy, z którymi się liczymy i których lubimy. Dzięki temu jesteśmy przyjaciółmi i ufamy sobie w tym, co robimy.


Co o nas mówią Klienci?

"Dzięki współpracy z coachYOU w zakresie szkoleń i doradztwa możliwy był gwałtowny rozwój Manufaktury Mojej Mamy, zatrudnienie nowych osób i wzrost obrotów. Pracownicy coachYOU okazali się wspaniałymi praktykami z technik sprzedaży, narzędzi HR i strategii. Wybór coachYOU okazał się bardzo opłacalny".

D. Gryniewicz
dyrektor - Manufaktura Mojej Mamy"CoachYOU to profesjonaliści, a szkolenia przez nich przeprowadzone uświadomiły mi wiele błędów, które popełniałem w rozmowie z klientem".

Krzysztof D.
doradca ubezpieczeniowy - Aviva"Dzięki szkoleniu z HR, zaczęłam znacznie trafniej rozpatrywać aplikacje, które do mnie przychodziły. Zmniejszyłam dzięki temu rotację w mojej firmie".

Marlena C.
rekruter (przedsiębiorstwo prywatne)
Na rynku działamy od 2009 r.


Idea powstania CoachYOU dojrzewała przez lata. Udało mi się skompletować zespół ludzi, którzy są nie tylko świetnymi dydaktykami i profesjonalistami w swoim fachu, ale także doskonałymi przyjaciółmi, na których zawsze mogę polegać. Szanuję ich pracę i wysiłek, dlatego praca jest dla całego naszego zespołu również prawdziwą pasją i motywacją do ciągłego samorozwoju.

Krzysztof Torkarski - właściciel


Jesteśmy na Facebooku  

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się jak możemy doprasować do Ciebie ofertę? Napisz maila