Krzysztof tokarskiPsycholog, trener, coach, wykładowca (zakres: organizacja i zarządzanie, psychologia w zarządzaniu - ZZL, wizerunek, autoprezentacja, techniki wywierania wpływu, w tym NLP).

Szkolę ludzi od 2006 roku. Jestem przedsiębiorcą działającym w branży nieruchomości, a na moich szkoleniach cenię i przekazuję wiedzę praktyczną. Nie unikam kontrowersji. Tematyka, którą poruszam często obnaża naturę ludzką, bez poprawności politycznej. Dlatego moje szkolenia przeznaczone są dla ludzi otwartych, z dystansem do siebie i otaczającej rzeczywistości. Ceniących przede wszystkim konkretne i skuteczne metody, które pozwolą im osiągnąć cele wartościowe dla siebie i swojego otoczenia.

Uczę, jak skutecznie motywować zespół bez ponoszenia wysokich kosztów. Szkolenia przeze mnie prowadzone są opłacalną inwestycją chroniącą ludzi oraz ich portfele przed manipulacją i złudzeniami.

kontakt:

mail: k.tokarski@coachyou.pl
tel.:  50505 62 69
Na rynku działamy od 2009 r.


Idea powstania CoachYOU dojrzewała przez lata. Udało mi się skompletować zespół ludzi, którzy są nie tylko świetnymi dydaktykami i profesjonalistami w swoim fachu, ale także doskonałymi przyjaciółmi, na których zawsze mogę polegać. Szanuję ich pracę i wysiłek, dlatego praca jest dla całego naszego zespołu również prawdziwą pasją i motywacją do ciągłego samorozwoju.

Krzysztof Torkarski - właściciel


Jesteśmy na Facebooku  

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się jak możemy doprasować do Ciebie ofertę? Napisz maila